Главная > Статьи > Интерьер и дизайн > Декорування бетонних сходів

Объявления: Декорування бетонних сходів

 

Декорування бетонних сходів

19.06.2018

Коли ви мрієте про свій будиночок, ви продумуєте кожну деталь: якою буде вітальня, якого кольору стіни в кухні, як оформити спальню та дитячу. Ваша уява прораховує все додаючи кожного разу нове або ж, навпаки, відкидає, поки у вас не складеться повноцінний образ житла Вашої мрії. Пропонуємо Вам ще задуматися, якими будуть сходи у вашому домі. Ви скажете звичайно деревяні, адже дерево додає інтер'єру особливого затишку та тепла. Та чи знаєте вартість сходів з дерева? Якщо рахувати по максимуму - сходи з масиву натурального дерева - за найскромнішими підрахунками вони будуть вартувати половини всього ремонту в будинку. Чи готові ви на такі витрати?

Пропонуємо Вам альтернативу - бетонні сходи! Не заперечуйте відразу, що такі використовуються в під'їздах будинку, офісних та адміністративних будівлях. Бетонні сходи - надсучасний і модний тренд в світі. І вони використовуються не тільки в приватних будинках, а й в дворівневих квартирах. Такі сходи довговічні, підходять для екстремальних навантажень, вносять в інтер'єр свою долю сучасного світу - сильного характером, брутального і суворого.

бетонні сходи без декору

Якщо Вам все ж хочеться затишку, пропонуємо вам декорувати бетонні сходи деревом. Сходи з бетону набагато дешевші і їх спокійно можна обшити деревяними панелями. Якщо майстри будуть спеціалістами своє справи, такі панелі служитимуть ціле десятиліття. Візуально такі сходи мало чим відрізняються від справжніх дерев'яних, а своєю вартістю значно їм поступаються.

бетонні сходи покриті деревом

Гарно виглядають бетонні сходи з якісною підсвіткою. На фото нижче показані сходи надворі, але таке ж, проте з більш м'яким світлом, можна влаштувати і всередині дому. Структура бетону, колір та м'яке освтлення також здатні створити затишок в приміщенні. Зверніть увагу, світло повинне бути дійсно якісним, без зайвих тіней, які можуть створювати зорові ілюзії пустоти чи, навпаки, сходинки, через що на таких сходах можна поступитися та впасти.

бетонні сходи з підсвіткою

Врешті, бетонні сходи можна просто пофарбувати. Якісна фарба, красивий малюнок стане оригінальною окрасою Вашого інтер'єру. Якщо сходи не надто використовуються, наприклад, на горище, фарба прослужить декілька років, і ви зможете оновити їх новим кольором чи візерунком.

пофарбовані бетонні сходи

Керамічна плитка - ось ще один варіант декорування бетонних сходів. Ви можете поєднати її з деревом: на сходинках деревяні панелі, стінка закрита плиткою. Обирайте плити на свій смак - яскраві різнокольорові в стилі сонячного півдня чи стримані пастельні тони. Також можна створити унікальну мозаїку з задуманим малюнком, так щоб ні в кого такого не було.

бетонні сходи з мозаїкою

Ви назвете його старомодним і багато кому це нагадає старі радянські будівлі, музеї, де на бетонних сходах був розстелений килим. Але повірте, нічого старомодного в цьому немає. Адже Вам не обов'язково вибирати червоний килим, як це переважно було. Оригінальні візерунки сучаних килимів зовсім не схожі на те, до чого ми так звикли. Існує спеціальна категорія килимів спеціально для сходів, котрі зроблені з міцного волокна, не сходжуютьcя та не втрачають свого вигляду роками.

бетонні сходи покриті килимом

Проте бетонні сходи можна і не докорувати. Просто надайте їм особливої форми, замовте для них особливу структуру і вони самі по собі стануть окрасою Вашого дому.

бетонні сходи у вигляді каменя


Рассказать о статье "Декорування бетонних сходів" друзьям: