Главная > Статьи > Интерьер и дизайн > Як вибрати шафу-купе, скільки коштує шафа купе і на чому заощадити?

Объявления: Як вибрати шафу-купе, скільки коштує шафа купе і на чому заощадити?

 

Як вибрати шафу-купе, скільки коштує шафа купе і на чому заощадити?

09.02.2018

10 простих кроків, які допоможуть Вам зробити оптимальний вибір і заощадити гроші ...

Шафа-купе прийшла на заміну звичайної шафи. Останній потрібно віддати належне: багато шаф служать досі в будинках і квартирах. Але, тим не менше, час йде вперед і шафа-купе завоювала своє місце безперечними перевагами:

  • - вона більш зручна,
  • - ефективніше використовує місце в квартирі,
  • - має сучасний та стильний дизайн,
  • - і найголовніше - якість.

Ваша шафа-купе, виготовлена компанієї Кухні.IF, не буде схожа на шафу-купе сусіда або знайомого. Ми пропонуємо 10 простих кроків, які допоможуть зробити оптимальний вибір та заощадити Ваші гроші.

Крок 1. Вибрати місце, де буде розташовуватися Ваша шафа-купе

Шафа-купе може стояти окремо або бути вбудованою. Важливий момент - вбудована шафа-купе буде коштувати дешевше.

Крок 2. Записати розміри (або безкоштовно викликати нашого майстра для зняття розмірів).

При цьому ми не рекомендуємо робити шафу шириною менше 90см. Максимальна ж ширина теоретично нічим не обмежена (ми виготовляли шафи-купе шириною до 5 метрів). Рекомендована висота - не менше 1м 80см і не більше 3м. Рекомендована глибина - не менше 65см, з яких 10см "забере" сама система розсувних дверей і залишиться 55 см "корисною" глибини.

Крок 3. Визначитись з тим, що буде зберігатися і як часто Ви цим будете користуватися

На цьому етапі необхідно скласти список речей, коробок та інших предметів, які будуть зберігатися в шафі. Кількість і розміри предметів вплинуть на розміри полиць і відстань між ними. Звичайно, логічніше предмети, що використовуються рідко, розміщувати в самому верху шафи-купе, тому що при висоті більше 2-х метрів часто звертатися до верхніх полиць буде не зовсім зручно.

Крок 4. Розмістити плановані речі і предмети найбільш зручним для Вас способом

Важливий момент - шафу-купе бажано поділити на рівні частини - дві, три, чотири, п'ять або більше. Рекомендована ширина цих частин від 45см до 1м. Це вплине на кількість дверей в системі шафи-купе, що, в свою чергу, істотно відіб'ється на її ціні.

Тепер необхідно представити де, як і що буде перебувати в шафі. Для цього можна використовувати полиці, висувні ящики, висувні сітчасті кошики, сітчасті полиці для взуття (нерухомі або висувні), штанги для вішалок з одягом, тримачі для ременів і шарфів. Можна передбачити місце для зберігання прасувальної дошки і іншого інвентарю.

Крок 5. Вибрати двері

Ви можете попередньо переглянути варіанти дверей в інтернеті або відразу прийти до нас (магазин "Кухні.IF", що знаходиться за адресою м. Івано-Франківську, вул. Коновальця,100 Вайт Центр, оф.306 "). Варіанти дверей можуть бути самими різними: дзеркальні, з художньою обробкою піскоструем, вітражні, лакобель, фотодрук, комбіновані і багато інших. Вибір оформлення дверей - одне з найскладніших завдань, адже саме двері будуть формувати стиль, красу та індивідуальність інтер'єру.

Крок 6. Прийти в магазин і розповісти (і / або показати) все, з чим ви визначилися на кроці з пе рвого по четвертий.

В процесі бесіди будуть знайдені оптимальні варіанти і обов'язково все буде розкладено по полицях :) Задавайте питання, цікавтеся і висловлюйте свої побажання, адже головне, щоб меблі радувала Вас! Бесіда може тривати від 15 хвилин до 2-х годин, адже обираємо не на день.

Крок 7. Дізнатися приблизну вартість

Після бесіди з Вами буде створено попередній ескіз, прораховані необхідні матеріали та фурнітура. Шафа-купе фактично буде створений в кресленнях, на цей процес може піти кілька годин, після чого Вам продзвонить менеджер і повідомить приблизну суму. Чому приблизну? Тому що після Вашої згоди до Вас обов'язково приїде майстер і сам зніме всі розміри і уточнить деталі, адже відповідальність за кінцевий результат несемо ми.

Крок 8. Переглянути готовий ескіз і укласти договір

Ми укладаємо договір, в якому вказуються термін виготовлення, гарантійні зобов'язання, ескіз, умови оплати та інші умови.

Крок 9. До погодженої дати підготувати місце для установки шафи-купе

Установка може зайняти від декількох годин до півтора днів.

Крок 10. Запросити близьких людей порадіти разом з Вами!

Адже ми не кожен день купуємо шафа-купе! Якщо ви відчуваєте, що це занадто багато кроків, тоді просто зателефонуйте нам і запросіть дизайнера зробити виміри та ескіз. Вдалих Вам покупок!

Шафи-купе, меблі для кухні, дитячі та офісні меблі, комп'ютерні та письмові столи, меблі в передпокій все це та багато іншого ви можете придбати в компанії Кухні.IF та на сайті: https://kuhni.if.ua.

Телефонуйте: +38 050 602-64-53, +38 068 877-60-98


Рассказать о статье "Як вибрати шафу-купе, скільки коштує шафа купе і на чому заощадити?" друзьям: