Главная > Статьи > Инженерные системы и конструкции > Несправності системи автоматичного поливу

Объявления: Несправності системи автоматичного поливу

 

Несправності системи автоматичного поливу

10.05.2016

Система автоматичного поливу - це складна інженерна споруда, яка потребує періодичного обслуговування. Якщо у Вас відмовило обладнання для автополиву або Ви вирішили модернізувати свою систему, ми готові в найкоротші терміни надати пропозицію щодо модернізації або ремонту.

І так розглянемо найчастіші несправності систем автополиву:

Механічні пошкодження при проведенні земляних робіт.

При проведенні земляних робіт (прокладання доріжок, посадці дерев і чагарників і т.д.) дуже часто відбувається пошкодження трубопроводів системи автоматичного поливу. Глибина залягання системи 30-40 см і перерубати мережу дуже легко. Уникнути цієї проблеми досить просто. Перед проведення земляних робіт на ділянці необхідно подивитися на виконавчу зйомку системи автоматичного поливу, на якій нанесені система трубопроводу і все поливальні елементи.
Механічні пошкодження при косовиці газону.

Причин для пошкодження спринклерів газонокосаркою всього дві. Перша - низько налаштовані ножі газонокосарки. Друга - нерівності поверхні, тобто при виконанні ландшафтних робіт поверхня була погано вирівняна, або погано ущільнена внаслідок чого відбулося розмивання або просідання грунту.

Неналежну якість води, що подається в систему автоматичного поливу.

Дана ситуація відбувається через підвищений кол-ва домішок у воді. Як наслідок це призводить до засмічення фільтраційних елементів, утворення нальоту на нутрощах спринклерів. Виражається ця несправність приблизно наступним чином в певний момент раптом помічаємо, що спринклери вилазять із землі і або вода з них не йде зовсім, або йде, але вони поливають не так як раніше - це вірна ознака того що пора зробити обслуговування системи авто поливу.
Нестабільна електрична мережа.

При сильних скачках напруги насосне обладнання може вийти з ладу і потрібно його заміна або дорогого ремонт.

Не існує ідеальних інженерних систем і будь-яка мережа водопостачання, така як система автоматичного поливу потребує періодичного обслуговування.


Рассказать о статье "Несправності системи автоматичного поливу" друзьям: