Главная > Статьи > Инженерные системы и конструкции > Шлюзові живильники, заслінки, дозатори.

Объявления: Шлюзові живильники, заслінки, дозатори.

 

Шлюзові живильники, заслінки, дозатори.

23.01.2018

Для систем аспірації і пневмотранспорту наша компанія пропонує Вам високоякісні та надійні шлюзові живильники, затвори, клапани-затвори і заслінки виробництва України та Італія.

Шлюзовий живильник є багатофункціональним агрегатом, який застосовується в технологічних лініях з транспортування сипких або гранульованих продуктів з пневматичної або конвеєрною подачею. В залежності від конструкції ротора обладнання може також виконувати функції затвора, клапана-дозатора або подрібнювача.

Шлюзовий живильник складається з корпусу у вигляді труби, лопатевого ротора з 6-8 відсіками, рушій ротора через муфту або редуктор від електродвигуна, дві бічні кришки, верхній фланець завантаження і нижній фланець вивантаження.

Лопатевий ротор – це жорстко змонтований на валу барабан, який розділений на 6-8 відсіків для переміщуваного продукту. Обертання ротора виробляє електродвигун, який з'єднаний з ним через муфту або редуктор. При обертанні ротора переміщуваний продукт потрапляє з бункера у відсік ротора, а потім під дією сили тяжіння пересипається в інший бункер, кузов автомобіля, транспортер, мішок, біг-бен та інше.

Продуктивність залежить від габаритів устаткування, частоти обертання ротора та обсягу його секторів.

Конструкція шлюзового живильника проста, надійна і герметична. Він монтується, як агрегат з розділення звичайного і підвищеного тиску в системах аспірації і пневмотранспорту при безперервній подачі сипких або гранульованих продуктів (зерно, борошно, силос, вапно, цемент, вугілля, руда, пил, стружка тощо) з мінімальною втратою тиску і витоків повітря.

Шлюзові живильники, заслонки, дозатори

Шлюзовий живильник виконує завантажувальні і розвантажувальні функції на циклонах, бункерах, силосних баштах, в транспортерах, в сільськогосподарських комбайни та інше.

Наша компанія пропонує Вам 9 моделей шлюзового живильника з продуктивністю від 4 до 218 куб. м/ч виробництва України та Італія.

Шлюзовий затвор Mion&Mosole (Італія) по конструкції і призначенню дуже близький до шлюзовим питателям. Головна відмінність – це ротор з неабразивными гумовими наконечниками або залізо зі сталевими лезами.

Роторний клапан-дозатор RV-30, 40, 50 (Україна-Італія) по конструкції і призначенню дуже близький до шлюзовим питателям. Головна відмінність – це ротор з профільованими лопатками і частотний регулятор для електродвигуна.

Для систем аспірації і пневмотранспорту наша компанія пропонує Вам 18 моделей та пневматичних ручних високоякісних заслінок з діаметром від 80 до 300мм виробництва України та Італія. Заслінки необхідні для регулювання швидкості і обсягу руху пилоповітряної суміші в повітроводах.

Шлюзові живильники, заслонки, дозатори

Ручні заслінки мають зажим у вигляді гайка-баранчик, для фіксації свого положення. Пневматичні заслінки мають пневматичний циліндр, кінцеві датчики і керуючий електроклапан з дистанційним керуванням з кабіни оператора або джойстиком ручного управління.

Наша компанія пропонує Вам для вибору живильників, затворів, дозаторів і заслінок консультації і семінари. Виїзд наших фахівців для огляду та складання проекту. Проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт. Здача готового обладнання «під ключ» в експлуатацію. Гарантійне та післягарантійне обслуговування агрегатів і механізмів, систем вентиляції та аспірації.

Шлюзові живильники, заслінки, дозатори. Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52


Рассказать о статье "Шлюзові живильники, заслінки, дозатори." друзьям: