Главная > Статьи > Недвижимость > Купити квартиру під Києвом

Объявления: Купити квартиру під Києвом

 

Купити квартиру під Києвом

31.08.2018

Керуючись власним досвідом, можу зазначити, що купуючи квартиру під Києвом, можна суттєво заощадити і, разом з тим, отримати якісне, комфортне житло. Ось, наразі розповім історію, яка спонукала мене купити квартиру під Києвом.

Після закінчення школи моя донька вступила до одного з київських університетів. Одразу постало питання: «А де ж буде жити моя дитина?» В гуртожитку? На орендованій квартирі? Звісно ж, ні для кого не секрет, що побутові умови студентських гуртожитків залишають бажати кращого. Варіант з орендованою квартирою теж не здався нам вдалою ідеєю. Отож, зібравшись на родинній раді, ми одноголосно вирішили, що будемо для доньки купувати квартиру під Києвом.

Ознайомившись з пропозиціями житла на первинному та вторинному ринках, визначились, що квартира буде у новобудові. Таким чином, одне питання було вирішене. Після цього, ми проаналізували цінову політику житла у Києві та його передмістях. І, чесно кажучи, були трохи ошелешені. Київ, зі своїм забрудненим, загазованим повітрям, вічним шумом та тиснявою, виявився надто дорогим і зовсім не по нашій кишені. Натомість, житло у передмісті столиці вартує дешевше, а ще безліч забудовників пропонують житло, щоб, насамперед, була цілком і повністю розвинена інфраструктура, наявність зручної транспортної розв’язки, а ще, щоб будинок був зведений з якісних будматеріалів. Отож, ми однозначно зупинилися на новобудовах у передмісті Києва.

Ознайомившись з житловими комплексами Вишневого, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Новосілок, Коцюбинського, зорієнтувавшись у вартості квадратного метра, ми вирішили придбати квартиру у Софіївській Борщагівці в ЖК «Щасливий». Чому саме тут? Нам дуже сподобався сам будинок – яскравий зовні, вся територія озеленена, зі смаком облаштована. А ще однією із переваг при виборі комплексу була наявність на його території дитячого садочка. ЖК «Щасливий» на території має свій власний дитсадок, дитячі майданчик та спортивне поле, тощо. Ціна квадратного метра житла досить прийнятна для пересічного громадянина. Планування квартир різноманітні та продумані до дрібниць. До того ж, зручна транспортна розв’язка дозволяє, приблизно, за хвилин 15-20 дістатися столиці. Ось, власне і вся моя розповідь.

P.S. На сьогодні моя донька успішна ділова жінка, яка має за плечима дві вищих освіти, працює в Києві у великій юридичній конторі. І каже, що щаслива від того, що обрала ЖК «Щасливий».


Рассказать о статье "Купити квартиру під Києвом" друзьям: