Главная > Статьи > Недвижимость > Квартири у Вишневому від «AGAM» – затишне житло у передмісті столиці за цінами забудовника!

Объявления: Квартири у Вишневому від «AGAM» – затишне житло у передмісті столиці за цінами забудовника!

 

Квартири у Вишневому від «AGAM» – затишне житло у передмісті столиці за цінами забудовника!

08.01.2018

Вишневе – місто, що знаходиться на 1,5-кілометровій відстані від столичної Окружної дороги, за декілька хвилин їзди від станції метро «Теремки». Багато хто з киян вважають це місто частиною столиці. Квартири у Вишневому користуються великим попитом серед бажаючих придбати житло за доступною ціною.

Згідно планів розвитку Києва у 2020 році площа столиці буде збільшена за рахунок приєднання територій сусідніх населених пунктів. На даний час місто Вишневе вважається передмістям Києва. У майбутньому цей населений пункт може стати одним із районів столиці.

Житлобудівна компанія «AGAM» під час проектування та зведення житла враховує всі потреби майбутніх мешканців. При зведенні мікрорайону всі інфраструктурні потреби населення витримані згідно генплану. Кожен бажаючий придбати затишну квартиру у Вишневому отримує доступ до розвиненої зовнішньої та внутрішньої інфраструктури міста та мікрорайону. На сайті компанії http://agam.kiev.ua/kvartiry/ можна переглянути планування одно- та двокімнатних квартир у будинку, здача якого запланована на ІІ квартал 2018 року.

Компактне та продумане планування дозволяє значно зменшити вартість квартир. Придбати житло у новобудовах можна без використання послуг посередників, що дозволить ще більше знизити вартість.

Власник за бажанням може перепланувати квартиру, втіливши в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Чому варто придбати квартиру в ЖК «АГАМ»?

  • Доступна вартість. Компанія працює напряму з покупцями. У вартість житла не включені послуги посередників.
  • Новобудови оснащені всіма необхідними комунікаціями.
  • Заклади першої необхідності знаходяться в кроковій доступності (супермаркет, аптека, непродовольчий магазин, банк, фітнес-зал, кафе).
  • На території житлового комплексу є дитячий майданчик, паркінг, велосипедні та прогулянкові доріжки, паркова зона, тенісний корт.
  • Житловий комплекс охороняється.
  • Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко доїхати до столиці. Багато містян працюють в Києві, щодня туди їздять.

Ті, кого цікавить придбання квартири у максимальній близькості від столиці, але за цінами, значно нижчими за київські, можуть звернутися до забудовника житлового комплексу «AGAM». Адреса та телефони вказані на сайті. Також тут передбачена можливість перегляду планування доступних для продажу квартир. Кожен власних отримує можливість жити в тихому приміському районі Києва та отримати всі переваги жителя столиці.


Рассказать о статье "Квартири у Вишневому від «AGAM» – затишне житло у передмісті столиці за цінами забудовника!" друзьям: