Главная > Статьи > Строительство и ремонт > Системи для утеплення Krautol

Объявления: Системи для утеплення Krautol

 

Системи для утеплення Krautol

12.06.2018

KRAUTOL - одна з торгових марок німецького концерну DAW SE, найбільшого європейського виробника фарб, емалей, теплоізоляційних композиційних систем (ETICS) і інших матеріалів для захисту та оздоблення будівельних конструкцій. Завдяки традиціям, які нараховують більше 100 років, торгова марка KRAUTOL гарантує високу якість продукції, що включає різноманітні системи для утеплення, грунтовки, штукатурки і фарби для зовнішнього і внутрішнього застосування.

Практичний асортимент KRAUTOL має чітку і зрозумілу структуру. З цією продукцією легко працювати - вибираючи KRAUTOL, ви отримуєте продумані системні рішення і прості в нанесенні матеріали. Сфера застосування зрозуміла інтуїтивно, завдяки чому вкрай просто вибрати відповідний продукт.

Системи для утеплення KRAUTOL підходять для різних поверхонь, забезпечуючи надійні результати з високим рівнем якості. Теплоізоляційні композиційні системи KRAUTOL сертифіковані відповідно до європейських вимог ETAG і пройшли перевірку якості відповідно до українських стандартів.

Компанія пропонує дуже широкий асортимент продукції. Великою популярністю користується мінеральна суха суміш для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати і пінополістиролу, а також для створення армованого базового шару в ​​системах СФТК. Може застосовуватися в якості вирівнюючого шпаклювання для виправлення дефектів або вирівнювання поверхні мінеральних конструкцій.

До переваг мінеральної сухої суміші для приклеювання теплоізоляційних плит з мінеральної вати і пінополістиролу слід віднести такі властивості матеріалу:

  • Мінеральна сполучна на цементній основі.
  • Атмосферостійкий, водовідштовхуючий.
  • Висока паропроникність.
  • Тривалий час застосування.
  • Ретельно продумана комбінація кварцових і кальцітних наповнювачів.
  • Поліпшуючі добавки для гідрофобізації, зручності в застосуванні і гарної адгезії.
  • Екологічно чистий.

Також KRAUTOL пропонує якісний грунт для зміцнення основ і вирівнювання всмоктуючої здатності крупнопористих, всмоктуючих штукатурок які мають незначний осип піску і мінеральних поверхонь. Монтажні роботи не обходяться без застосування штукатурки, і хорошим вибором стане готова до застосування атмосферостійка декоративна штукатурка на органічному сполучному KRAUTOL. Вона гідрофобна, легко наноситься і структурується.


Рассказать о статье "Системи для утеплення Krautol" друзьям: