Главная > Статьи > Строительство и ремонт > Утеплення фасадів із застосуванням пінопласту

Объявления: Утеплення фасадів із застосуванням пінопласту

 

Утеплення фасадів із застосуванням пінопласту

05.06.2018

Сучасні технологія будівництва будинків передбачають утеплення стін майбутньої будови вже на стадії його зведення. Це досягається за рахунок застосування багатошарових матеріалів, що дозволяє значно економити на будівельних матеріалах і енергоносіях при майбутньому обігріві. Зовсім інакше йде справа з будинками радянського періоду забудови, виконаних переважно з цегли і панельних блоків, які в зимовий час здатні промерзати наскрізь.

Однак слід пам'ятати, що тепловтрати можуть відбуватися не тільки через зовнішні стіни, але також через негерметично закриті вікна, вхідні двері, погано утеплені стелі й підлоги. Причиною холоду в житло може стати так само порушена система вентиляції, коли відбувається закид повітря ззовні всередину приміщення, і погана робота опалювальної системи.

Найефективнішим методом збереження тепла в приміщенні є утеплення будинку зовні, але перш ніж приступати до цього виду робіт, слід усунути втрати тепла в інших зонах, інакше утеплення фасадів, є найбільш трудомістким і витратним, не принесе відчутного результату.

Матеріали для зовнішнього утеплення стін

Сьогодні утеплення фасадів є найбільш поширеним і ефективним способом зниження тепловтрат в приміщеннях. Так в Європі цим методом утеплюють більше 70% житлового масиву, що вимагає такого виду робіт.

Реагуючи на попит, виробники утеплювачів пропонують кілька видів матеріалів, що розрізняються за технічними характеристиками і ціною. Найбільш широке поширення і хороші відгуки отримали такі матеріали, як пінопласт, мінеральна вата (базальтовий утеплювач) і теплоізоляційна штукатурка.

І все ж найбільшу популярність здобула технологія утеплення фасадів пінопластом, ціна якої набагато нижче, ніж на технології із застосуванням інших утеплювачів, що робить а її доступність її для різних верств населення максимальної.

Пінопласт (пінополістирол), не дивлячись на дешевизну, як не можна краще підходить для утеплювальних робіт. Його отримують методом спінювання різних матеріалів з отриманням дрібнопористий гранул, що спеклися між собою і містять велику кількість повітря або інертного газу, що і визначає його прекрасні тепло і звукоізоляційні характеристики.

Різні властивості вихідних речовин визначають різну щільність одержуваного пінопласту. Чим він щільніше, тим вище його стійкість до механічних навантажень, однак при цьому кілька знижуються його теплоізоляційні властивості, так як в щільному пінопласт міститься менше повітря.

Пінопласт випускається у вигляді плит (аркушів) різної товщини. Оптимальна товщина для утеплення фасадів визначається географічним положенням населеного пункту, в якому знаходиться будівля. Наприклад, при утепленні фасадів в Києві найчастіше застосовується пінополістирол товщиною 10 см.

Крім прекрасних тепло- і звукоізоляційних характеристик пінопласт довговічний, стійкий до впливу широкого діапазону температур (від + 40 до - 40 градусів Цельсія), абсолютно не боїться вологи, легко ріжеться, не створює додаткового навантаження на фундамент в силу мінімальної ваги. На поверхні пінополістиролу не живуть грибки і цвіль.

Перераховані характеристики зробили пінопласт найбільш популярним і широко застосовуваним матеріалом для проведення різних робіт як для зовнішнього, так і для внутрішнього утеплення будівель житлового типу, виробничого і громадського призначення.


Рассказать о статье "Утеплення фасадів із застосуванням пінопласту" друзьям: