Від собак відлякувач «Гром 250» з швидкою доставкою


1 290 ₴
Александр
все объявления
Показать телефон
Інтернет магазин «I-Protect» пропонує Вашій увазі ультразвуковий відлякувач «Гром-250», який просто на вищому рівні зарекомендував себе з усіх сторін.

«Гром-250» не просто ультразвуковий прилад для захисту від злих собак, але і гучна сигналізація для самозахисту та персональний охоронець речей.Тепер по порядку. Основна функція для відлякування собак, відстань з якої починає діяти прилад 20 метрів. Щоб відпугнути собаку, потрібно лише включити пристрій і направити його випромінювачем на тварину.Ультразвук виходить з 2-х випромінювачів, кожен з потужністю 125 дБ.Функція самозахисту, має на увазі під собою гучну сирену, яка дизориентирует приступника. Також в конструкції даного відлякувача є потужний ліхтар, дуже зручна опція в темний час доби. Дане обладнання можна застосувати для захисту від крадіжки речей - завдяки вбудованій сирени та спеціальному кабелю прилад може видавати тривожні сигнали, якщо хтось спробує викрасти, те що йому не належить. Даний прилад має маленькі розміри, тому його зручно всюди брати з собою. Незамінний помічник, як для дорослого, так і для дитини.

Найнижча ціна!Безкоштовна доставка по Україні без передоплати!Ми є офіційними представниками дистриб`ютора відлякувачів собак `Гром-250` на території України!Більш детальна інформація за телефоном
Пока нет комментариев
Похожие объявления